KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14488387
nr 1448 8387
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Herreman, 1700-/1800-tal. Olja på duk, 76x62, yttermått inklusive ram: 87x73 cm
Kondition: slitage, skador, färgbortfall, lagad
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 14 februari 2022
kl 18:19:21
14/2 12:47:51